bukmacher

Zakłady sportowe

 Zakłady bukmacherskie
 Wstęp
 Spis treści
 Rozdział 1 - wprowadzenie
    Dlaczego grać przez Internet?
    Którego bukmachera wybrać?
 Rozdział 2 - podstawy
    Rejestracja u bukmachera
    Zaczynamy grę
    Wpłacamy pieniądze
    Wypłacamy pieniądze.
    Bezpieczeństwo
 Rozdział 3 - początkujacy
    Sposoby na zwycięstwo
    100% system na wygraną
    System 100 PLN zysku dziennie
    System na grę w Bwin
    Gra u kilku bukmacherów na raz
 Rozdział 4 - zawansowani
    System "Greenwood"
    System "Piramida"
    Procentowe zarządzanie fund.
    Dynamiczne zarządzenie fund.
    Analiza meczy
    Gdzie szukać typów?
 Podsumowanie

    Odbierz swoje darmowe  
    100 PLN bonusu!


 Niezbędnik gracza
    Darmowe pieniądze na start
    Programy bukmacherskie
    Pewne typy
    Forum bukmacherskie
    Jednoręki bandyta
    Poker

texas holdem

 Polecani bukmacherzy
    Bwin
    Sportingbet


typy bukmacherskie
bwin Zakłady sportowe
bwin Zakłady bukmacherskie
Największa polska liga typerów 50,000 pln w nagrodach!
piłka nożna

Zakłady bukmacherskie - Poradnik

Rozdział 3 - Porady Eksperta na skuteczną grę.

3.1 Jak nie znać się na sporcie a i tak wygrywać!

Po pierwsze wystarczy spojrzeć na kursy by zobaczyć kto jest faworytem meczu. Przykładowo w meczu NBA: "Minnesota - Chicago" Minnesota jest zdecydowanym faworytem ( kurs 1.11 ). Możemy na jednym kuponie postawić aż na 20 zdarzeń jednocześnie !! ( kursy zostaną przemnożone przez siebie i w takim przypadku pewnie będzie fortuna do wygrania, ale pamiętajmy, że wszystkie pewniaki muszą się sprawdzić, osobiście więc taki sposób gry odradzam !! ).

3.2 100% System zapewniający pewną wygraną

Skoro u bukmacherów nie ma limitów na maksymalną stawkę, a zdarzeń do obstawiania są codziennie tysiące, to można grać u nich przy zerowym ryzyku za pomocą tzw. progresji. Jedynym ograniczeniem jest stan naszego portfela. Przyjrzyjmy się jak działa prosty system podbijania stawki.

Posłużę się przykładem piłki nożnej. Będziemy grać podbijając stawkę na to, że w meczu padnie remis ( średnio kurs za takie postawienie, wynosi x 3.50 ).

Zrobimy tabelkę, która zobrazuje jak wygrać 50 zł, jeśli w którymś z 10 najbliższych meczy danej drużyny, padnie remis.

Rozmiar: 68196 bajtów

Zaczynamy więc od gry za 20 pln. Jeśli wygramy, to cel osiągnęliśmy, mamy w portfelu 70 pln. Jeśli przegramy, gramy znowu, tym razem jednak za 30. Ewentualna wygrana da nam tym razem już 105 pln, co po odliczeniu 55 które wydaliśmy przyniesie zysk 55 pln. Jeśli znów mamy pecha, to gramy po raz 3, za 40 pln. Wygrana wyniesie 100 PLN, więc po odliczeniu kosztów (90 pln) zostanie nam 50 pln czystego zysku. I tak dalej.

Tabela obrazuje, iż grając konsekwentnie prędzej lub później nasz cel (wygranie 50 pln na czysto) osiągniemy. Wszak remis musi w końcu paść, proszę spojrzeć w tabelę drużyn dowolnej ligi by zauważyć, iż passe kilkunastu meczy bez remisu się nie zdarzają.

To czy stawiamy na jedną drużyną czy też różne z punktu widzenia statystyki nie ma znaczenia. Kluczem do sukcesu jest wyłącznie konsekwencja i dość odpowiednio duży budżet pozwalający podbijać stawki w przypadku niepowodzenia. Ten system można oczywiście dowolnie modyfikować, a odpowiednio duży budżet pozwoli grać dłużej niż do 10 poziomu. Tu nie da się przegrać- remis w końcu kiedyś paść musiKolejna strona poradnika - rozdział 3Zakłady sportowe | Spis treści | Porady cz.1 | Porady cz.2 | Rady cz.3 | Rady cz.4 | Poker

Zakłady sportowe, zakłady bukmacherskie. (C) Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały zawarte na stronie służą propagacji jedynie gdy zabawowej. Każda z firm opisanych lub reklamujących się na stronie pozwala grać graczom za darmo i dla zabawy korzystając z wirtualnej gotówki. Autorzy strony nie popierają gry hazardowej i nie ponoszą odpowiedzialności w przypadku wykorzystania tych informacji do jej uprawiania. Serwis jest utrzymywany na serwerach w USA i działa w zgodzie z prawem lokalnym stanu kalifornia


 

typy