bukmacher

Zakłady sportowe

 Zakłady bukmacherskie
 Wstęp
 Spis treści
 Rozdział 1 - wprowadzenie
    Dlaczego grać przez Internet?
    Którego bukmachera wybrać?
 Rozdział 2 - podstawy
    Rejestracja u bukmachera
    Zaczynamy grę
    Wpłacamy pieniądze
    Wypłacamy pieniądze.
    Bezpieczeństwo
 Rozdział 3 - początkujacy
    Sposoby na zwycięstwo
    100% system na wygraną
    System 100 PLN zysku dziennie
    System na grę w Bwin
    Gra u kilku bukmacherów na raz
 Rozdział 4 - zawansowani
    System "Greenwood"
    System "Piramida"
    Procentowe zarządzanie fund.
    Dynamiczne zarządzenie fund.
    Analiza meczy
    Gdzie szukać typów?
 Podsumowanie

    Odbierz swoje darmowe  
    100 PLN bonusu!


 Niezbędnik gracza
    Darmowe pieniądze na start
    Programy bukmacherskie
    Pewne typy
    Forum bukmacherskie
    Jednoręki bandyta
    Poker

texas holdem

 Polecani bukmacherzy
    Bwin
    Sportingbet


typy bukmacherskie
bwin Zakłady sportowe
bwin Zakłady bukmacherskie
Największa polska liga typerów 50,000 pln w nagrodach!
piłka nożna

Zakłady sportowe - Poradnik

Systemy gry

Rozdział 4 - Rady dla zaawansowanych

4.1 System " Greenwood "

Osobiście ze wszystkich systemów polegających na podbijaniu stawki (czyli graniu progresją) preferuje tzw. System Greenwood. Jego zaleta jest taka, iż stawki rosną bardzo wolno, a wygrana jest bardzo duża. Oto szczegóły.

System „Greenwood” stworzony jest z myślą gry u bukmacherów przy typowaniu pięciu zwycięstw gospodarzy (oczywiście nie jest to reguła, ale gra na „pewne” zwycięstwa gospodarzy daje najlepsze wyniki).

Przy zachowaniu skuteczności typowania przynajmniej 20% (!), już w ciągu pięciu gier powinno się osiągnąć zamierzony zysk. Na początku zaczynamy od ustalenia stawki o jaką będziemy „walczyć” i jaka nas satysfakcjonuje. Zależy ona oczywiście od budżetu jakim dysponujemy. Czym niższa stawka „celowa”, tym mniejsze pieniądze potrzebne będą do gry.

Załóżmy, że zaczynamy z budżetem 500 a zysk, jaki chcemy osiągnąć to 100. Teraz wybieramy i łączymy z sobą pięć dowolnych meczy z kursami w granicach 1.3-1.8, tak by ogólny kurs wyniósł ok. 7.0. Zakład będzie trafiony tylko w przypadku gdy trafimy wszystkie 5 meczy- nie jest to łatwe, jednak w końcu powinno się nam poszczęścić. Stawka za jaką gramy jest zależna od „stawki celowej”, tak, że w przypadku wygranej odzyskujemy zainwestowane pieniądze i dodatkowo wygrywamy założoną przez nas stawkę celową.

Przykładowa gra mogłaby wyglądać tak:

Rozmiar: 35076 bajtów

Jak widać, stawki za jakie gramy rosną z każdą przegraną, jednak dzieje się to dość powoli, tak, że bankructwo raczej nie grozi.

Tabela nie pokazuje szybszego zwycięstwa niż w 5 próbach- oczywiście w takim przypadku również zarabiany nasze zaplanowane 100.

Posłużyłem się kursami -+ 7,0 by bardziej ukazać realną sytuacje – w rzeczywistości jest bowiem ciężko zestawić np. 5 mieczy by dały kurs dokładnie 7,0. Jak widać w niczym nam to nie przeszkadza. Na podstawie kursu wyliczamy tzw. Przelicznik ( = kurs – 1) przez który to dzielimy naszą stawkę celową, dowiadując się ile musimy postawić.

Oczywiście zamiast kursu ok. 7.0 można wybrać dowolny mecz/mecze z innym kursem, ale jeśli ogólny kurs będzie zbyt niski to stawki za jakie będziemy zmuszeni grać zaczną rosnąc w zbyt szybkim tempie.

System sprawdza się znakomicie, gdy zamiast pięciu „łatwych” meczy zdecydujemy się postawić na konkretny rezultat w danym spotkaniu (kursy „przewidywalnych” wyników zazwyczaj wynoszą ok.7.0).Kolejna strona poradnika - rozdział 4Zakłady sportowe | Spis treści | Porady cz.1 | Porady cz.2 | Rady cz.3 | Rady cz.4 | Poker

Zakłady sportowe, zakłady bukmacherskie. (C) Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały zawarte na stronie służą propagacji jedynie gdy zabawowej. Każda z firm opisanych lub reklamujących się na stronie pozwala grać graczom za darmo i dla zabawy korzystając z wirtualnej gotówki. Autorzy strony nie popierają gry hazardowej i nie ponoszą odpowiedzialności w przypadku wykorzystania tych informacji do jej uprawiania. Serwis jest utrzymywany na serwerach w USA i działa w zgodzie z prawem lokalnym stanu kalifornia


 

typy