bukmacher

Zakłady sportowe

 Zakłady bukmacherskie
 Wstęp
 Spis treści
 Rozdział 1 - wprowadzenie
    Dlaczego grać przez Internet?
    Którego bukmachera wybrać?
 Rozdział 2 - podstawy
    Rejestracja u bukmachera
    Zaczynamy grę
    Wpłacamy pieniądze
    Wypłacamy pieniądze.
    Bezpieczeństwo
 Rozdział 3 - początkujacy
    Sposoby na zwycięstwo
    100% system na wygraną
    System 100 PLN zysku dziennie
    System na grę w Bwin
    Gra u kilku bukmacherów na raz
 Rozdział 4 - zawansowani
    System "Greenwood"
    System "Piramida"
    Procentowe zarządzanie fund.
    Dynamiczne zarządzenie fund.
    Analiza meczy
    Gdzie szukać typów?
 Podsumowanie

    Odbierz swoje darmowe  
    100 PLN bonusu!


 Niezbędnik gracza
    Darmowe pieniądze na start
    Programy bukmacherskie
    Pewne typy
    Forum bukmacherskie
    Jednoręki bandyta
    Poker

texas holdem

 Polecani bukmacherzy
    Bwin
    Sportingbet


typy bukmacherskie
bwin Zakłady sportowe
bwin Zakłady bukmacherskie
Największa polska liga typerów 50,000 pln w nagrodach!
piłka nożna

Informacje o stronie

Na wstępie pragnę Ci podziękować za odwiedziny mojej strony. Jeśli ktoś czyta te słowa, to warto było poświęcić kilkdziesiąt godzin na jej stworzenie. Jeśli komuś uda się dzięki moim radom wygrać pieniądze- satysfakcja będzie jeszcze większa.

Strona powstała z myślą by pomóc osobom początkującym zacząć swą przygodę w niezwykle atrakcyjnym świecie jakim jest hazard. Dostarczyć podstawowych informacji jak rozpocząć grę i bardziej zaawansowanych które pozwolą zarobić pieniądze.

Choć nie tylko o pieniądze tu chodzi. Hazard to przede wszystkim emocje, olbrzymie ilości adrenaliny które są generowane w trakcie śledzenia obstawionego meczu. Idę o zakład, iż nawet jeśli jesteś fanem jakieś drużyny, to po obstawieniu innego meczu będziesz się nim emocjonował tak jakby grali Twoi ulubieńcy.

I wreszcie hazard to również sposób na duże pieniądze, jednak pod warunkiem, iż jesteś osobą która potrafi trzymać nerwy na wodzy i zawsze prowadzić zimną analizę.

Początkowo wiedzę którą tu zaprezentowałem miałem zamiar wydać w postaci ebooka. Niestety w naszym kraju jakakolwiek reklama czy też informacja o grach hazardowych nie jest dozwolona. Rzecz straszna i nie do zrozumienia w państwie demokratycznym! Totolotek boi się po prostu konkurencji, srając pozostać monoplistą. Mój poradnik został więc usunięty z aukcji Allegro, a by materiał na napisanie którego poświęciłem tyle czasu nie obrastał kurzem w zakamarkach dysku twardego, postanowiłem opublikować go za darmo w postaci strony internetowej ulokowanej poza granicami kraju

Wiedza którą tu znajdujesz jest cenna i skuteczna. W przypadku Twojej wygranej ja nic jednak nie trace (to nie liga lotto gdzie pula jest dzielona, tu moje wygrane nie zależą od wysokości Twoich), tak więc mogę bez strat się nią podzielić i szczerze trzymać kciuki za Twoje powodzenie.

Pozostaje mi mieć również nadzieje, iż w przypadku większej wygranej nie zapomnisz kto się do tego choć w małym stopniu przyczynił :). Wszelkie prezenty w postaci nowych Ferrari mile widziane :).

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować pisz na adres:

admin (malpa) typuj.orgZakłady sportowe | Spis treści | Porady cz.1 | Porady cz.2 | Rady cz.3 | Rady cz.4 | Poker

Zakłady sportowe, zakłady bukmacherskie. (C) Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały zawarte na stronie służą propagacji jedynie gdy zabawowej. Każda z firm opisanych lub reklamujących się na stronie pozwala grać graczom za darmo i dla zabawy korzystając z wirtualnej gotówki. Autorzy strony nie popierają gry hazardowej i nie ponoszą odpowiedzialności w przypadku wykorzystania tych informacji do jej uprawiania. Serwis jest utrzymywany na serwerach w USA i działa w zgodzie z prawem lokalnym stanu kalifornia


 

typy