bukmacherskie zakłady sportowe      Powrót na stronę główną poradnika


Pieniądze za darmo w w Bwin !

Wraz z bukmacherem Bwin zapraszam gości mojej strony do specjalnej promocji jakiej jeszcze nie było!

Tylko teraz 100 PLN dostaniesz za darmo przy zakładaniu konta!

Zasady są proste - klikasz w baner znajdujący się na powyżej i na nowo otwartej stronie za darmo rejestrujesz się w Bwin.

Teraz w ramach uwierzytelnienia należy dokonać pierwszego depozytu w kwocie 70 pln (równowartość 15E) lub 100 PLN (równowartość 30 Euro).

W tym samym czasie automatycznie zostaną Ci przyznane bonusowe pieniądze, czyli dokonany depozyt zostanie podwojony!

Depozyt który wpłaciłeś należy postawić wyłącznie raz, na dowolnie wybrany mecz. Nie musisz wcale ryzykować i postawić na największego pewniaka jakiego uda Ci się znaleźć. Takiego z kursem 1,01. Jest to banalnie proste, albowiem możesz stawiać na każdy mecz tzw. dwódrogowo. Czyli np. 1X, że dana drużyna wygra lub przynajmniej zremisuje.

Teraz depozyt możesz wypłacić z powrotem na swoje konto, a za przyznany bonus grać dalej. Lub również go wypłacić na swoje konto bankowe (po 3x zagraniu).PROMOCJA AKTUALNA DO 15-02-2007 !

Odpowiedzi na najczęstsze pytania.


Pieniądze za darmo? Gdzie tu jest haczyk i niebezpieczeńtwo ?

Haczyk nie istnieje. Depozyt jest wymagany wyłącznie ze względów formalnych- inaczej każdy założyłby sobie po 1000 kont odbierając darmowe pieniądze.

Przy obstawieniu super pewniaka z kursem 1,01 ryzyko wynosi 1%, czyli praktycznie nie istnieje. Szczególnie że zwrot inwestycji wynosi 100%!

Tak znakomita promocja Bwin jest przejawem agresywnej walki o Polskiego klienta. Bukmacher stworzył serwis po Polsku dopasowując go do potrzeb Polskich graczy (wpłaty w polskim banku bez prowizji, gra w złotówkach, możliwość obstawiania polskiej piłki etc.) więc teraz stara się przyciągnąć klientow. Szczególnie że konkurencja depcze mu po piętach i również kusi swoją ofertą.

Jedyny haczyk to nasza własna psychika. Bukmacherzy to nie instytucje charytatywne i co roku KTOŚ w nich przegrywa miliony dolarów, bo takie generują zyski. Wciągając Cię do gry bukmacher liczy, że to będziesz właśnie Ty. Jednak chociażby lektura poradnika na tej stronie pozwoli Cie przed tym uchronić.

Jak dokonać wpłaty / wypłaty?

Najszybszym sposobem jest płatność kartą kredytową (mastercard, visa). Pieniądze po sekundzie znajdą się na Twoim koncie.

Jednak ze względu, iż rzadko który Polak taką kartę posiada, jest możliwość dokonania wpłaty przelewem bankowym. Co ważne, Bwin ma rachunek w Polskim banku, więc wpłacać można w złotówkach, bez żadnych dodatkowych prowizji związanych z kursami walutowymi. Przy wpłacie przelewem pieniądze zostaną dodane do konta w ciągu ok 3 dni roboczych.

Identycznie dokonujemy wypłaty- przelew na Twoje konto bankowe dojdzie w ciągu 3 dni.

Szczegóły do przelewu (numer konta etc) znajdziesz po założeniu konta w Bwin. Pamiętaj by w tytule wpłaty podać swój numer klienta!

Czy można założyć wiele kont?

Tak, choć należy umiejętnie wykorzystać słabość regulaminu. Jego zastrzeżenia to takie iż bonusowe pieniądze przysługują jednej osobie spod danego adresu lub adresu IP komputera.

Czyli możesz otworzyć nieskończenie wiele kont, pod warunkiem, iż każda osoba na którą zakładasz będzie mieszkała pod innym adresem! Jeśli masz więc duża rodzinę lub przyjaciół, możesz otworzyć na nich konta! Pamiętaj tylko iż wypłata pieniędzy będzie realizowana na konto bankowe osoby która widnieje w ustawieniach, więc bedziesz musiał poinformować wójka iż wpłyną do niego Twoje pieniądze.

W ten sposób sam założyłem już 5 kont, a znany mi rekordzista- 17 !!!

Jedna uwaga co do adresu IP, czyli adresu Twojego komputera w sieci. Nigdy nie spotkałem się z przypadkiem by bukmacher zwracał na to rzeczywiście uwagę. W razie problemów możesz się tłumaczyć, iż zakładałeś konto z kafejki internetowej.

Aczkolwiek prowizorycznie możesz się zabezpieczyć i albo otwierać konta zawsze z innego komputera, albo (co wygodniejsze) ukrywać swój adres IP korzystając z tzw. ustawień proxy.Bwin jest liderem na rynku zakladów sportowych online w Europie kontynentalnej. Codzienna oferta obejmuje prawie 4.000 zakladów na ponad 40 dyscyplin! Z zakladami L!VE mozna typowac az do ostatecznego rozstrzygniecia.

Co wazniejsze ma najlepsze kursy na Polska lige i jako JEDYNY pozwala stawiac na POLSKA DRUGA lige !

Nie przegap szansy i odkryj świat zakładów sportowych!W betandwin znajdziesz:
  • codziennie do 3.000 zakładów na ponad 45 dyscyplin ,
  • zakłady specjalne,
  • zakłady L!VE – typuj w trakcie imprezy aż do jej rozstrzygnięcia!
Granie w betandwin jest szybkie, łatwe i bezpieczne.
    Zmień swoją sportową wiedzę w prawdziwe pieniądze w Bwin - to takie łatwe!
          Powrót na stronę główną poradnika